LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2017
EU Common Customs Tariff 2017
UE Tarif Douanier Commun 2017
EU Gemeinsamen Zolltarif 2017
Strona główna » Towary » Energooszczędne Prefabrykowane Domy Drewniane

Energooszczędne Prefabrykowane Domy Drewniane

Słowa kluczowe: domy, energooszczędne domy, prefbarykowane domy
Cena: od 200000.00 PLN do 1000000.00 PLN

Dokładny opis produktu

Fabryka Domów Energooszczędnych GEBCO to nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne, oparte o głęboko zakorzenione tradycje oraz zamiłowanie do konstruowania domów z drewna.

Firma GEBCO powstała jako oddział firmy Tadeks Fertig Haus, której początki działalności w realizowaniu domów w konstrukcji ciężkiego prefabrykatu drewnianego sięgają lat 80-tych na terenie Niemiec. Wraz z biegiem czasu oraz wzrostem świadomości społeczeństwa dotyczącej ekologii i energooszczędności rozumiemy, iż nasza oferta musi podlegać nieustannej ewolucji. W efekcie czego firma GEBCO oferuje domy zaprojektowane "z myślą o przyszłości".

Realizujemy inwestycje w sposób kompleksowy, od fundamentów począwszy a na robotach wykończeniowych skończywszy. Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze gwarantuje, że powierzone nam zadanie wybudowania wymarzonego domu zrealizujemy rzetelnie, fachowo i terminowo.Wszechstronne i profesjonalne doradztwo jakie zapewniamy na każdym etapie, pozwala spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Firma GEBCO ma na celu nie tylko satysfakcję swoich klientów, ale i obowiązek, by spełniać wysokie standardy europejskiego budownictwa szkieletowego. Liczne certyfikaty, nadane min. w Instytucie MPA LGA w Norymbergii, potwierdzają najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Firma GEBCO nie posiada gotowej bazy standardowych projektów, ponieważ wierzymy, że każdy klient zasługuje na budowę domu według własnych potrzeb i upodobań. Każdy zasługuje na unikalny dom. Domy, które oferujemy wykonywane są kompleksowo w naszym zakładzie. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić na nie wszechstronnej gwarancji. Oferujemy kompleksową obsługę posprzedażową, wsparcie i szkolenia, tak aby nasi klienci w pełni mogli korzystać z naszych produktów i usług. Jesteśmy przygotowani do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Nasi klienci są zawsze przekonani, że nabywając nasz produkt otrzymają dokładnie to, czego oczekują.

Zdjęcia produktu

Kontakt z dostawcą

Nazwa firmy: GEBCO Sp. z o.o. - Poland
Adres e-mail: info@gebco.pl
Drugi adres e-mail: kamil.kepa@gebco.pl
Strona www: www.gebco.pl
Telefon 1: 0048 +34 340 59 35
Telefon 2: 0048 +34 340 59 35
Kraj: Polska
Miasto: Przystajń
Ulica: Powstańców Śląskich
Kod pocztowy: 42-141
Fax 1: 0048 +34 340 59 35
Zobacz inne produkty tego dostawcy