LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2017
EU Common Customs Tariff 2017
UE Tarif Douanier Commun 2017
EU Gemeinsamen Zolltarif 2017
Strona główna » Aktualności » Warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski - 17.10.2017 r Warszawa

Warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski - 17.10.2017 r Warszawa

2017-10-16 15:49:12

Warsztaty na temat ekspansji na rynek indyjski

Szkolenie przybierze formę dyskusji z zaproszonymi prelegentami i odbędzie się dnia 17.10.2017 (wtorek) w sali konferencyjnej D, Ministerstwa Rozwoju, przy pl. Trzech Krzyży 3/5 w Warszawie.

 

 

Wśród panelistów będą przedstawiciele PAIH, BGK, KUKE, Izby Handlowej, firm, które działają już na rynku indyjskim i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami.

Poruszane tematy: uwarunkowania prawne i polityczne prowadzenia działalności biznesowej w Indiach, architektura wsparcia Agencji dedykowana polskim firmom oraz bankowe instrumenty wsparcia dla przedsiębiorstw, komunikacja biznesowa na rynku indyjskim i we współpracy z indyjskimi partnerami biznesowymi. Omówione zostaną także założenia i logistyka wyjazdu.

Zapraszamy zarówno firmy zarejestrowane do udziału w misji, jak i wszystkich zainteresowanych rynkiem indyjskim.

Aby wziąć udział w warsztatach należy przesłać swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, firma, branża, e-mail kontaktowy, ewentualnie telefon na adres mailowy: aleksandra.sobczak@paih.gov.pl.

Warsztaty poprzedzą przygotowywaną w terminie 1-7 listopada 2017 r. misję biznesową sektora przetwórstwa rolno-spożywczego do Indii, która weźmie udział w wydarzeniu promocyjnym World Food India. Delegacji rządowo-biznesowej przewodniczyć będzie Podsekretarz Stanu w MR, pan Witold Słowik.

W ramach misji odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie, spotkania z indyjskimi firmami (szczegóły w tym zakresie będą dostępne wkrótce). Do Państwa dyspozycji będzie również stoisko narodowe o pow. 200m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy.

Więcej informacji znajduje się w tym miejscu:
www.paih.gov.pl/20171101/misja_do_Indii_targi_World_Food_India_2017

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w misji prosimy o rejestrację poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w tym miejscu: www.paih.gov.pl/World_Food_India_2017

źródło: PAIH