LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Zaproszenie polskich przedsiębiorców branży spożywczej do udziału w targach FoodPanorama Expo na Cyprze, które odbędą się w dniach 8-9 grudnia 2018 roku w Centrum Targowo - Wystawienniczym Pavilion Hall w Nikozji.

Zaproszenie polskich przedsiębiorców branży spożywczej do udziału w targach FoodPanorama Expo na Cyprze, które odbędą się w dniach 8-9 grudnia 2018 roku w Centrum Targowo - Wystawienniczym Pavilion Hall w Nikozji.

2018-11-22 07:53:15

FoodPanorama Expo na Cyprze

Serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców branży spożywczej do udziału w targach FoodPanorama Expo na Cyprze, które odbędą się w dniach 8-9 grudnia 2018 roku w Centrum Targowo - Wystawienniczym Pavilion Hall w Nikozji.

Targi FoodPanorama Expo stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami a nabywcami produktów branży spożywczej. Profil targów obejmuje wszystkie rodzaje produkcji spożywczej od owoców i warzyw po mięsa, alkohole i nabiał. Targi stanowią ważną platformę biznesową i komunikacyjną jak i  wyjątkową okazją do do spotkań, dyskusji, negocjacji i handlu dla osób związanych z sektorem spożywczym.  Zapraszamy do udziału w misji!

Strona organizatora targów: https://foodpanoramaexpo.com


Szczegóły misji do Aten:

  • Proponujemy przylot  w piątek 7 grudnia i powrót w poniedziałek 10 grudnia
  • Koszty uczestnika misji obejmują: ceny biletów lotniczych, ubezpieczenia, zakwaterowania, wyżywienia
  • Koszty ZBH Ateny obejmują: koszty związane z organizacją spotkań, tłumaczeń, wynajęcia powierzchni i sprzętu audio-wizualnego, transportu sprzętu oraz spotkań B2B

Ponadto, ZBH Ateny zapewnia:

  1. Dobór partnerów do rozmów B2B
  2. Wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych na rynku greckim i cypryjskim
  3. Pomoc (merytoryczna, językowa) w prezentacji oferty firmy podczas spotkań B2B
  4. Oprawę informacyjną dla uczestników misji w postaci informacji o kraju, rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z greckimi przedstawicielami biznesu

Rejestracja: www.paih.gov.pl/Misja_FoodPanorama_Expo_Cypr


Załączniki:

Program misji gospodarczej na Cypr