LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA Poznań 12-15.02.2019 r.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA Poznań 12-15.02.2019 r.

2018-12-28 17:48:00

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

Synergia świata sztuki i biznesu. Najważniejszym targom budowlanym w tej części Europy –Międzynarodowym Targom Budownictwa i Architektury BUDMA (12-15 lutego 2019 r.) towarzyszyć będzie szereg merytorycznych spotkań z autorytetami branży budowlanej i architektonicznej, jak również konferencji dotyczących aktualnych trendów i wyzwań stojących przed tymi sektorami przemysłu.

III edycja Forum Gospodarczego Budownictwa „Build4Future” (11-12 lutego 2019 r.) zainauguruje święto branży budowlanej. Ciekawy program merytoryczny spotkania zapewnią nie tylko prezentacje przedstawiane przez ekspertów, ale przede wszystkim panele dyskusyjne, które będą idealną okazją do merytorycznej dyskusji przedstawicieli administracji publicznej z przedsiębiorcami.

Panele dotyczyć będą tematów związanych z inwestycjami, stanem oraz perspektywami rozwoju społecznogospodarczego na rynku budowlanym w Polsce w najbliższych latach. Prelegentami, jak również uczestnikami Forum, będą przedstawiciele Ministerstw oraz najważniejszych w kraju izb i stowarzyszeń branżowych, a także producenci i eksporterzy. Wśród tematów poruszonych podczas  spotkania nie zabraknie: konkurencyjności polskich firm budowlanych i producentów wyrobów budowlanych na rynkach eksportowych, przyszłości branży budowlanej, rozwoju polskich firm budowlanych, nowych wyzwań dla budownictwa energooszczędnego oraz cyfryzacji w budownictwie.

Więcej informacji o III Forum Gospodarcze Budownictwa „Build4Future” na stronie www.build4future.pl