LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Biuro PAIH w Dżakarcie zaprasza przedsiębiorstwa z sektora FMCG (żywność, napoje i kosmetyki) oraz firmy technologiczne do udziału w „Polska Festival” w Indonezji - 18-24.03.2019 r.

Biuro PAIH w Dżakarcie zaprasza przedsiębiorstwa z sektora FMCG (żywność, napoje i kosmetyki) oraz firmy technologiczne do udziału w „Polska Festival” w Indonezji - 18-24.03.2019 r.

2019-02-15 08:15:19

Polska Festival w Indonezji

Biuro PAIH w Dżakarcie zaprasza przedsiębiorstwa z sektora FMCG (żywność, napoje i kosmetyki) oraz firmy technologiczne do udziału w „Polska Festival” w Indonezji. Wydarzenie ma charakter wystawienniczo-targowy i jest największym projektem promującym polski biznes w Indonezji. Festiwal odbędzie się w dniach 18-24 marca 2018 w Dżakarcie.

Miejsce i przebieg festiwalu

Festiwal odbędzie się w Centrum Handlowym PIK Avenue w północnej Dżakarcie, zlokalizowanym blisko stołecznego portu lotniczego. Jest to jedno z lepiej prosperujących centrów handlowych w stolicy Indonezji, odwiedzane przez zamożną społeczność, głównie pochodzenia chińskiego. Szacuje się, że podczas wydarzenia centrum PIK Aveniu odwiedzić około 40-50 tys. klientów. Liczba ta może być znacznie wyższa z racji na rangę wydarzenia i planowane działania marketingowe, a także wydarzenia towarzyszące.

Przedsiębiorcy z sektorów spożywczego, kosmetycznego oraz sektorów towarzyszących będą mieli okazję zaprezentować i sprzedać swoje produkty, technologie i usługi.

Progam biznesowy:

  • Udział w wystawie w roli wystawców: 20 stoisk polskich firm w głównym lobby PIK Avenue, co daje możliwość przebadania rynku i dotarcia do końcowych klientów.
  • Warsztaty dla polskich firm z ekspertami: omówienie kluczowych kwestii prowadzenia biznesu w Indonezji (rejestracja firmy, rejestracja produktów, procedury importowe, współpraca z Indonezyjskimi firmami)
  • Dedykowane spotkania B2B

Uczestnictwo:

Uczestnictwo w tygodniowych targach, treningach oraz spotkaniach B2B kosztuje 2000 USD. Dofinansowanie PAIH wynosi 85%. Koszt ponoszony przez uczestnika wynosi 300 USD.

W cenie:

  • 1 stoisko 3 x 3 metry
  • udział we wszystkich prelekcjach
  • udział w umawianych przez organizatorach spotkaniach 1 na 1 z wyselekcjonowanymi przedstawicielami biznesu w Indonezji
  • pomoc tłumacza indonezyjsko-angielskiego przez 7 dni czasu trwania festiwalu

Logistyka:

  • transport produktów w porozumieniu z władzami PIK Avenue oraz przy wsparciu Ambasady RP w Indonezji
  • hotel Mercure w PIK Avenue przygotuje specjalną ofertę na noclegi dla uczestników Festivalu

Więcej informacji na:

www.paih.gov.pl/20190318/Polska_Festival_Indonezja

Folder Polska Festival

Dodatkowych informacji udziela:

Jacek Kołomyjec
Kierownik Biura Handlowego PAIH w Dżakarcie
e-mail: jacek.kolomyjec@paih.gov.pl