LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze zaprasza polskie firmy z sektora gospodarki morskiej (producenci jednostek pływających oraz infrastruktury portowej, transport morski, dostawcy usług związanych z transportem morskim) do udziału w targach Sea Asia 2019, które odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2019 r. w Singapurze (zgłoszenia do 20 marca).

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze zaprasza polskie firmy z sektora gospodarki morskiej (producenci jednostek pływających oraz infrastruktury portowej, transport morski, dostawcy usług związanych z transportem morskim) do udziału w targach Sea Asia 2019, które odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2019 r. w Singapurze (zgłoszenia do 20 marca).

2019-03-19 06:11:52

Polskie stoisko narodowe na targach Sea Asia 2019


Singapur

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze zaprasza polskie firmy z sektora gospodarki morskiej (producenci jednostek pływających oraz infrastruktury portowej, transport morski, dostawcy usług związanych z transportem morskim) do udziału w targach Sea Asia 2019, które odbędą się w dniach 9-11 kwietnia 2019 r. w Singapurze.

 Sea Asia 2019 Logo


Szczegółowy profil wystawcy dostępny na stronie wydarzenia.

W dniach 9-11 kwietnia odbędzie się 7. edycja konferencji Sea Asia organizowanej przez UBM i Singapore Maritime Foundation, jako wydarzenie w ramach Singapore Maritime Week. Konferencja na przestrzeni ostatnich lat ugruntowała swoją pozycję jako wiodąca platforma dla branży morskiej ciesząc się wsparciem ze strony władz morskich i portowych Singapuru oraz najważniejszych stowarzyszeń branżowych.

W ostatniej edycji Sea Asia wzięło udział blisko 15 000 międzynarodowych uczestników i 448 wystawców z całego świata, w tym pawilony narodowe Danii, Grecji, Japonii, Korei, Chin, Wielkiej Brytanii czy Norwegii.

Pakiet obejmuje:

 • Współdzielenie pawilonu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu o wymiarze 30 m2 przewidzianej na 6 stanowisk, poniżej wizualizacja stoiska.
 • Wyposażenie stanowiska wystawcy:
  1. Systemowa zabudowa stoiska
  2. Lada wystawiennicza (1 m. wys.)
  3. System oświetlenia 11W
  4. Gniazdo elektryczne 13 Amp
  5. Regulowany stołek barowy
  6. Ekran TV 32”
 • 2 wejściówki typu Exibitor Pass dla każdej firmy
 • 30% zniżki na wejściówki typu Conference Pass na konferencję
 • Opis firmy (50 znaków) wraz z logotypem zamieszczony na stronie internetowej targów Sea Asia 2019 oraz w drukowanym przewodniku - pod warunkiem dostarczenia opisu + logo do dn. 8 marca (dotyczy firm, które nadesłały zgłoszenie w I turze)
 • Promocja w mediach społecznościowych (obejmuje Linkedin, Twitter) oraz na stronie internetowej organizatora targów Sea Asia 2019
 • Hiperłącze podpięte do nazwy firmy (na stronie internetowej targów Sea Asia 2019) z przekierowaniem na stronę internetową firmy 
 • Udział w zaaranżowanych przez ZBH Singapur spotkaniach B2B podczas trwania konferencji oraz dodatkowych w dniu 12.04 (piątek)


Ponadto zespół Zagranicznego Biura Handlowego w Singapurze będzie do dyspozycji uczestników podczas całego wydarzenia.

Sea Asia 2019 - stoisko
Koszt:

 • Opłata za pakiet wynosi: 400,00 SGD (ok. 1100 PLN) brutto
 • Koszty podróży oraz pobytu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie


Rejestracja:

 • Liczba miejsc ograniczona do 6 firm.
 • Termin nadsyłania zgłoszeń mija 20 marca 2019 r. /przedłużony termin/.
 • Zgłoszenia przyjmuje kierownik ZBH Singapur Magdalena Smolak pod adresem magdalena.smolak@paih.gov.pl, dw Aleksander Czechowski aleksander.czechowski@paih.gov.pl
 • Firmy zakwalifikowane do udziału w wydarzeniu zostaną poinformowane najpóźniej do 22 marca 2019 r.


Miejsce wydarzenia: Sands Expo & Convention Centre, Marina Bay Sands®


Załączniki:

Formularz zgłoszeniowy na targi Sea Asia

Regulamin na targi Sea Asia