LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Nowy harmonogram misji gospodarczych organizowanych przez KIG na 2020 rok

Nowy harmonogram misji gospodarczych organizowanych przez KIG na 2020 rok

2020-04-08 08:18:48

Misje wyjazdowe planowane w okresie wrzesień–grudzień 2020 r.

1. Misja gospodarcza do Chin Południowych

Wrzesień 2020

Kontakt: Katarzyna Kaniewska

Tel: 22 6309707

E-mail: kkaniewska@kig.pl

2. Misja gospodarcza do Uzbekistanu

Październik 2020

Kontakt: Elżbieta Wojtas, Katarzyna Kaniewska

Tel: 22 6309752, 22 6309707

E-mail: ewojtas@kig.pl,  kkaniewska@kig.pl

3.Misja gospodarcza do Irackiego Kurdystanu

Październik 2020

Kontakt: Bartłomiej Nersewicz

Tel: 22 6309686

E-mail: bnersewicz@kig.pl

4.Misja gospodarcza do Australii

Październik 2020

Kontakt:

Maria Nowakowska

Tel:226309783

E-mail:mnowakowska@kig.pl

5.Misja gospodarcza do Belgii (Europejski Parlament Przedsiębiorstw)

Październik 2020

Kontakt: Monika Sasiak, Piotr Lipiec

Tel: 22630 97 23, 22630 96 06

E-mail: msasiak@kig.pl, plipiec@kig.pl

6.Misja gospodarcza do RPA i Eswatini

Październik/listopad 2020

Kontakt: Agnieszka Salamończyk, Elżbieta Wojtas

Tel: 22 6309773, 6309752

E-mail:asalamonczyk@kig.pl; ewojtas@kig.pl

7.Misja gospodarcza do Wietnamu i Singapuru

4 -9.11.2020

Kontakt: Katarzyna Kaniewska

Tel: 22 6309606

E-mail:kkaniewska@kig.pl

8. Misja gospodarcza do Angoli

Listopad 2020

Kontakt: Monika Sasiak

Tel: 22 6309723

E-mail:msasiak@kig.pl

9. Misja gospodarcza do Sudanu

Listopad 2020

Kontakt: Bartłomiej Nersewicz

Tel: 22 6309686

E-mail:bnersewicz@kig.pl

10.Misjagospodarcza na Białoruś

Listopad 2020

Kontakt: Piotr Lipiec

Tel: 22 6309606

E-mail:plipiec@kig.pl

11. Misja gospodarcza do Arabii Saudyjskiej

Grudzień 2020

Kontakt: Maria Nowakowska, Bartłomiej Nersewicz

Tel: 22 6309783; 22 6309686

E-mail:mnowakowska@kig.pl;bnersewicz@kig.pl