LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Seminarium Biznesowe Polska-Filipiny on-line 8 kwietnia 2021 godz. 10:00 - 12:00

Seminarium Biznesowe Polska-Filipiny on-line 8 kwietnia 2021 godz. 10:00 - 12:00

2021-03-26 06:00:17

Seminarium Biznesowe Polska-Filipiny

Seminarium Biznesowe on-line: Zróbmy razem biznes: Polska-Filipiny – możliwości i perspektywy współpracy gospodarczej

Seminarium Biznesowe Polska-Filipiny

Zarejestruj się

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada Republiki Filipin w Polsce zapraszają do udziału w Seminarium Biznesowym on-line: Zróbmy razem biznes: Polska-Filipiny – możliwości i perspektywy współpracy gospodarczej, 8 kwietnia 2021 r.  (czwartek)  w godz. 10:00 -12:00.

Spotkanie jest organizowane w ramach programu KIG: Zróbmy razem biznes, które ma na celu rozszerzenie kontaktów gospodarczych z partnerami zagranicznymi w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych i organizacjach  biznesowych na Filipinach.

W kolejnych miesiącach program ten będzie kontynuowany również w formie spotkań handlowych on-line w formule business to business, przygotowywanych przez  KIG  z naszymi partnerami filipińskimi – do udziału w których, bardzo Państwa zachęcamy.

Seminarium ma na celu nie tylko zaprezentowanie najbardziej aktualnych informacji i perspektyw współpracy z rynkiem filipińskim w czasie post pandemicznym ale również umożliwienie  interaktywnej dyskusji na czacie, podczas której  będzie okazja do wzajemnej wymiany pytań i opinii dotyczących warunków, perspektyw i barier prowadzenia biznesu z Filipinami.

W spotkaniu ze strony filipińskiej wezmą udział m.in: Pan Ireneo V. Vizmonte, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Handlu, Pani Leah M.Basinang-Ruiz, Ambasador, Pani Athea Antonio Radca Handlowy, Pan Benedicto V. Yujuico, Prezes  Filipińskiej Izby Przemysłowo Handlowej, którzy zaprezentują  aktualną informację dotyczącą  stanu gospodarki swojego kraju oraz możliwości  zacieśnienia współpracy gospodarczej i handlowej  pomiędzy  naszymi krajami – widziane z perspektywy  filipińskiej oraz eksperci i praktycy – przedstawiciele firm polskich, którzy  od lat współpracują  z  Filipinami.

W spotkaniu weźmie również udział Pan Rafał Owczarek, Przedstawiciel biura  PAIH-u w Manili, który podzieli się informacjami i spostrzeżeniami  dot. uwarunkowań prowadzenia biznesu na Filipinach, a które mogą być istotne z punktu widzenia polskich przedsiębiorców.

Seminarium będzie prowadzone w j. angielskim.

Rejestracja otwarta do 6 kwietnia.

Kontakt
Katarzyna Kaniewska
tel. 22 630 97 07
e-mail: kkaniewska@kig.pl