LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » „Polish - Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains”, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2021 r. (on-line)

„Polish - Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains”, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2021 r. (on-line)

2021-06-23 15:53:39

 

Polish - Canadian Automotive Conference

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM), Canada Trade Commisioner Service oraz Automotive Parts Manufacturer’s Association (APMA) mają zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w konferencji motoryzacyjnej

„Polish - Canadian Automotive Conference: Innovations and Supply Chains”, która odbędzie się w dniach 28-29 czerwca 2021 r.

Po raz pierwszy udało nam się połączyć branżę motoryzacyjną z Polski i Kanady na platformie cyfrowej oraz zaproponować Państwu ciekawe przemówienia oraz panele dyskusyjne, w których wezmą udział reprezentanci firm wytwarzających najnowocześniejsze technologie motoryzacyjne. W trakcie trwania paneli zarejestrowani uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań on-line. Przez 2 dni przedstawiciele firm, środowisk akademickich i organizacji motoryzacyjnych z Polski i Kanady podzielą się swoją wiedzą i punktem widzenia na kwestie, które dziś stały się istotnymi tematami w motoryzacji i na rynku: Mobilność jutra/nowa mobilność, przemiany technologiczne i cyfrowe w przedsiębiorstwach, nowe trendy i kierunki rozwoju technologii, łańcuchy dostaw dla nowych technologii, zielone technologie, akumulatory samochodowe, paliwa alternatywne i wiele innych. To zdecydowanie miejsce dla każdego profesjonalisty motoryzacyjnego i świetna okazja do poznania innowacji, trendów branżowych oraz wymiany doświadczeń z producentami OEM, dostawcami i partnerami motoryzacyjnymi w Polsce i Kanadzie. Po zakończeniu wydarzenia organizatorzy ułatwią bezpośrednie kontakty między firmami polskimi i kanadyjskimi. Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna.

Wydarzenie odbywa się w języku angielskim.

Link do strony wydarzenia i rejestracji:
https://www.paih.gov.pl/Polish-Canadian_Automotive_Conference