LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Misja polskich przedsiębiorców na targi China International Import Expo 2021 - Szanghaj 5-11 listopada 2021 (zapisy do 12 lipca)

Misja polskich przedsiębiorców na targi China International Import Expo 2021 - Szanghaj 5-11 listopada 2021 (zapisy do 12 lipca)

2021-07-01 19:51:05

Misja polskich przedsiębiorców na targi China International Import Expo 2021

Szanghaj, Chiny

Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz czwarty została zaproszona do przygotowania udziału polskich przedsiębiorców w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada 2021 r. w Szanghaju.

Weź udział w misji na targi CIIE 2021


Targi China International Import Expo to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy w Chinach.

W zeszłorocznej edycji targów CIIE ponad 400 000 zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego, spożywczego oraz nowych technologii. Każda z zainteresowanych polskich firm będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

Ze względu na istniejące ograniczenia w podróżowaniu PAIH S.A. rekomenduje, aby podmioty zainteresowane uczestnictwem w Targach posiadały Reprezentantów Wystawcy na terenie Chińskiej Republiki Ludowej lub przedstawiły inne alternatywne rozwiązanie umożliwiające im udział w Targach.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 12 lipca 2021 r.

Serdecznie zapraszamy!