LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Misje gospodarcze do Brazylii (kwiecień i październik) i Argentyny (marzec i maj) w 2022 roku

Misje gospodarcze do Brazylii (kwiecień i październik) i Argentyny (marzec i maj) w 2022 roku

2021-12-29 20:13:41

Misje gospodarcze do Brazylii i Argentyny w 2022 roku

misje gospodarcze

Misje gospodarcze do Argentyny i Brazylii.

Polsko – Latynoamerykańska Rada Biznesu (PLRB) działająca przy Polsko – Hiszpańskiej Izbie Gospodarczej (PHIG) zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Argentyny dla  firm z sektora rolno-spożywczego w dniach 7-11 marca 2022 oraz dla firm z sektora farmaceutycznego i kosmetycznego w maju 2022.

Polsko – Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) zaprasza do udziału w dwóch misjach wielobranżowych do Brazylii w dniach 2-8 kwietnia 2022 oraz w październiku 2022.

To doskonała okazja do poznania otoczenia biznesowego i dokładnej oceny możliwości biznesowych na obu rynkach LATAM.

Misje będą w szczególności skoncentrowane na indywidualnych spotkaniach B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi, w oparciu o oczekiwania polskich uczestników.

Zachęcamy wszystkie firmy zainteresowane eksportem, importem lub inwestycjami w Brazylii i Argentynie do wzięcia udziału w tych wydarzeniach.

Sprawdź pozostałe propozycje KIG

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu:

PLRB: Monika Wasążnik, latinoamerica@phig.pl tel. +48 663 023 022
PPCC: Wojciech Baczyński, General Director – wb@ppcc.pl  tel.: +48 696 760 925

 

Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza, stworzona w roku 2000, z inicjatywy polskich i hiszpańskich przedsiębiorców ma jeden podstawowy cel: służyć pomocą Firmom Członkowskim, zainteresowanym współpracą polsko – hiszpańską. Chroni i reprezentuje interesy zrzeszonych w niej Członków, pomaga w lepszym wykorzystaniu potencjału ich Przedsiębiorstw. Ułatwia poszukiwanie partnerów handlowych, rozpowszechnia informacje o działalności zrzeszonych w Izbie Firm, tak w Polsce jak i w Hiszpanii.
Służy informacjami rynkowymi i finansowo – ekonomicznymi dla promowania eksportu oraz współpracy naukowo – techniczno – przemysłowej.

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) oferuje przedsiębiorcom pomoc w nawiązaniu kontaktów handlowych, wyszukiwanie partnerów, wsparcie prawne, szkolenia, organizację indywidualnych i grupowych misji gospodarczych, analizy rynkowe, wsparcie rekrutacyjne, jak również wiele zniżek i możliwości typu Member2Member. Organizujemy średnio dwa wydarzenia w miesiącu – seminaria, konferencje, business mixers i inne – które stanowią dobrą okazję do nawiązania nowych bezpośrednich kontaktów.