LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Polskie stoisko narodowe na targach The Food, Retail & Hospitality Expo 2022 w Irlandii - 1.12.2022 Dublin (zgłoszenia do 24.10.2022)

Polskie stoisko narodowe na targach The Food, Retail & Hospitality Expo 2022 w Irlandii - 1.12.2022 Dublin (zgłoszenia do 24.10.2022)

2022-10-04 20:42:11

Polskie stoisko narodowe na targach The Food, Retail & Hospitality Expo 2022 w Irlandii

Dublin, Irlandia

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach żywności, handlu detalicznego i branży cateringowej w Irlandii - The Food, Retail & Hospitality Expo 2022, które odbędą się w dniu 1 grudnia 2022 r. w Dublinie.

Food Retail.jpg


Targi Food, Retail & Hospitality Expo, które odbędą się 1 grudnia w Dublinie, są corocznym wydarzeniem dla sprzedawców detalicznych żywności, hurtowników i dystrybutorów z branży spożywczej, operatorów cateringowych i dostawców usług hotelarskich, którzy poszukują nowych dostawców żywności, sprzętu oraz nowatorskich rozwiązań.

Podczas targów zostaną zaprezentowane kluczowe trendy i możliwości w sektorze spożywczym, gdzie wystawcy będą mieli szanse zaprezentować swoje produkty, a także sprawdzone rozwiązania technologiczne. Wydarzenie przyciąga kupujących i decydentów z całej branży, którzy zgromadzą się, aby poznać najnowsze trendy, najlepsze produkty i wizję branży spożywczej w Republice Irlandii.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania się i nawiązania relacji biznesowych z najważniejszymi na rynku firmami z branży spożywczej, a także tymi wyznaczającymi zdrowe i ekologiczne trendy.

Targi przyciągają licznych członków sektora spożywczego i napojów, w tym hurtowników i dystrybutorów, zakupowców poszukujących nowych produktów, sprzedawców detalicznych, przedstawicieli niezależnych sklepów detalicznych, właścicieli sklepów spożywczych i delikatesów, przedstawicieli restauracji i hoteli, a także szefów kuchni.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Pawilon Polski PAIH będzie się mieścił w bardzo dobrej lokalizacji, w samym centrum hali wystawienniczej, z wyraźną ekspozycją oraz łatwym dostępem z każdej części targów.

PAIH umożliwia polskim firmom korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy. 

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Zgłoszenia przyjmujemy do 24 października 2022 r. poprzez formularz rejestracyjny. Liczba miejsc ograniczona.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator.

*Agencja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu ogłoszenia ostatecznych wyników naboru, o czym poinformuje wnioskodawców. 

Załącznik