LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019
Strona główna » Aktualności » Misja gospodarcza polskich firm do Grecji wraz z uczestnictwem w targach Meat & Grill Days 2022 - Ateny 12-14 listopada 2022

Misja gospodarcza polskich firm do Grecji wraz z uczestnictwem w targach Meat & Grill Days 2022 - Ateny 12-14 listopada 2022

2022-10-04 20:47:41

Misja gospodarcza polskich firm do Grecji wraz z uczestnictwem w targach Meat & Grill Days 2022

Ateny, Grecja

W dniach 12-14 listopada 2022 r. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Atenach zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego podczas targów Meat & Grill Days, największych w Grecji targów poświęconych branży mięsnej.

Meat & Grill Days 2022


Szczegóły

  • Miejsce: Ateny, Grecja Metropolitan Center
  • Data: 12-14 listopada 2022 r.
  • Organizator: O’mind Creatives
  • Strona wydarzenia


Targi Meat & Grill Days adresowane są nie tylko do przedsiębiorców i handlowców branży mięsnej, ale także do spółek działających w szeroko pojętym asortymencie branżowym obejmującym systemy chłodzenia mięsa, maszyny oraz urządzenia do przetwarzania i transportu. Targom Meat & Grill Days towarzyszyć będą także równoległe imprezy targowe:

w których uczestnictwo stwarza polskim firmom dodatkowe możliwości współpracy z rynkiem greckim.

Polskie mięso, a w szczególności wołowina stanowią flagowy produkt eksportowy do Grecji. Według danych statystycznych (GUS, 2021) w rozbiciu na sekcje towarowe w kategorii "zwierzęta żywe i produkty pochodzenia zwierzęcego" polski eksport do Grecji ukształtował się na poziomie 105,3 mln EUR. Dodatkowo w przypadku rynku greckiego, dużą szansę dla polskiego eksportu stanowi rynek produktów rolno-spożywczych, w tym nabiału i mrożonek oraz asortyment branży HORECA. Wartość importu greckiego sektora rolno-spożywczego szacowana jest obecnie na ok 5,5 mld EUR. Udział polskich spółek w targach pozwoli zaprezentować przedstawicielom greckiego biznesu coraz bogatszą ofertę polskich firm oraz nawiązać nowe relacje biznesowe.

Koszt:

Udział w targach jest nieodpłatny dla zakwalifikowanych podczas naboru firm. Każda zakwalifikowana do udziału w misji firma zobowiązana jest pokryć we własnym zakresie wszystkie koszty logistyczne związane z udziałem w wydarzeniu, tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, koszty transportu, noclegu i wyżywienia itp.

Aplikacje firm zainteresowanych obecnością na stoisku PAIH przyjmowane będą poprzez formularz rekrutacyjny, po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału w misji!