LOGOWANIE
Twój login: Twoje hasło:
TOWARY W/G HS*
*)
UE Wspólna Taryfa Celna 2019
EU Common Customs Tariff 2019
UE Tarif Douanier Commun 2019
EU Gemeinsamen Zolltarif 2019

O nas

Rejestracja portalu

Portal www.eksporter.info.pl został zarejestrowany w dniu 9 sierpnia 2013 r.
przez Sąd Okręgowy w Warszawie VII Wydział Cywilny Rejestrowy i wpisany do sądowego rejestru dzienników i czasopism pod pozycją PR 18540

Cel portalu

Portal www.eksporter.info.pl jest platformą kontaktową między eksporterami i importerami z ukierunkowaniem na promocję polskiego eksportu.

Zadaniem Portalu www.eksporter.info.pl jest skupienie w jednym miejscu/sieci wszyskich firm mających swoją siedzibę na terytorium RP eksportujących swoje towary za granicę oraz umożliwienie im prezentacji swojej oferty eksportowej.

Z uwagi na duże zainteresowanie portalem www.eksporter.info.pl firm położonych poza terytorium Polski zezwoliliśmy na ich rejestrowanie się na portalu (nie kasując wpisów) . Uznaliśmy bowiem, że wiele z tych firm prezentujących tutaj swoje oferty eksportowe są lub mogą być importerami także polskich towarów.

Administratorzy portalu

Alicja Elżbieta Samol - absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i SGPiS (obecnie SGH) ponad 20 lat pracy w eksporcie, pracowała w firmach: POLIMEX-CEKOP, IMPEXMETAL, INTER-VIS, MOSTOSTAL-EXPORT, PIHZ (obecnie KIG)

Szymon Dolny - absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, programista rozwiązań z zakresu e-commerce i szeroko rozumianych aplikacji internetowych.